ELHYD | SE kolesá / pneu na VZV
15793
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15793,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-14.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

SE kolesá / pneu na VZV

Montáž a lisovanie kolies mobilnými a stacionárnymi lismi

Montáž kolies je uskutočnená priamo na mieste, bez nutnosti demontované kolesá odvážať alebo zasielať zbernou službou. To znamená značnú časovú úsporu a minimálne prestoje. Najmä v náročných prevádzkach je táto časová úspora nenahraditeľná.

Spoločnosť Čemat, s.r.o., s ktorou spolupracujeme uskutočňuje montáž a lisovanie superelastických kolies a celogumových bandáží v rámci ponúkaných služieb pomocou mobilných lisov priamo u zákazníkov naprieč Slovenskou republikou. V súčasnej dobe disponujeme siedmimi mobilnými lismi, ktoré pravidelne jazdia zo základní v Martine a Trnave. Tým je zaručená rýchla a flexibilná možnosť reakcie na požiadavky zákazníkov. Skúsený a kvalifikovaný tím servisných technikov si dokáže poradiť aj v tých najzložitejších situáciach a podmienkach. Uskutočňujeme externé montáže kolies od veľkosti 8″ až po 20″ u superelastických kolies a všetkých rozmerov u celogumových bandáží.

V našich strediskách v Dubnici nad Váhom, Martine a v Trnave, disponujeme pevnými lismi, s ktorými taktiež zabezpečíme montáž a lisovanie superelastických kolies.

Superelastické kolesá (plné kolesá, celogumové kolesá, plnogumové kolesá, kolesá na VZV, kolesá na vozík, pneumatiky na vozík, plnopryžové kolesá, plné gumy, gumy na vozík) 100% nahrádzajú klasickú vzdušnicovú pneumatiku bez nutnosti výmeny ráfikov. Ich použitie je vhodné všade tam, kde existuje nebezpečie prierazov, defektov, alebo kde sú pneumatiky vystavené silnému zaťaženiu (manipulačná technika).

V portfóliu ponúkaných produktov CAMSO (Solideal) nájdete prémiovú verziu superelastických kolies XTREME® RES 660, verziu ECOMATIC® RES 330 a výberovú MAGNUM® RES 550.

V portfóliu ponúkaných produktov Marangoni nájdete výberovú verziu superelastických kolies ELTOR EVO, verziu ELTOR 3 a verziu FORZA

SOLIDEAL XTREME® RES 660

SOLIDEAL MAGNUM® RES 550

SOLIDEAL ECOMATIC® RES 330

MARANGONI FORZA®

MARANGONI ELTOR 3® (E3)

MARANGONI ELTOR EVO®

Pneumatiky CAMSO sú určené pre všestranné použitie u vysokozdvižných vozíkov, ťahačov, podvozkov a špeciálnych strojov. Ponuka zahrňuje štandardnú verziu Extra Deep a tiež výberovú verziu HAULER. Obe majú univerzálny plochý dezén pre maximálnu životnosť a stabilitu.
Dlhodobým vývojom boli dosiahnuté u vzdušnicových pneumatík CAMSO pre priemyselné aplikácie tieto vlastnosti:

  • konštrukcia pneumatiky zabezpečuje výrazné zníženie nebezpečia prierazu
  • odolný behúň zaručuje zvýšenie odolnosti oterom – tým predĺženie životnosti
  • tvar dezénu zaisťuje zlepšený vtisk – tým tiež výbornú stabilitu a životnosť
  • použitie prírodného kaučuku tiež zvyšuje odolnosť proti pôsobeniu olejov a ďalších chemikálií

SOLIDEAL EXTRA DEEP®

HAULER LT®

SOLIDEAL ED PLUS®